500 Kvm 3 Seng 3 Bad Villa for Salg

Siena Villas Hua Hin Hua Hin, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿ 7,570,000
Type
Villa
Størrelse
181.8 Kvm
Soverom
3
Baderom
3
Detaljer
Referanse: LAZ210644
Type: Villa
Innvending størrelse: 181.8
Land størrelse: 500.1Kvm
Pris pr. kvm: ฿ 41,647
Soverom: 3
Baderom: 3

Om annonsen

Følgende Villa Salglokasjon i Siena Villas Hua Hin, i Hin Lek Fai, Hua Hin Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 7.57M, (41,823 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 181 kvm og 3 bad og 3 bad Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Swimming Pool, Garden, Security GuardogCCTV/IP Camera.
Egneskaper
Villa
Eiendom ID: LAZ210644
3 Senger
3 Bad
Oppdatert: 2026-05-20
Land: 500 Kvm
Land: 125.03 pr. kvm
Innvending størrelse: 182 Kvm
CCTV/IP Camera
Ferdigstilt : 2028-02-01
Totale enheter : 24

Forespørre mer informasjon om eiendommen

Som plantegning, inventar liste eller andre