525 Kvm 2 Seng 2 Bad Villa for Salg

Siena Villas Hua Hin Hua Hin, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿ 6,970,000
Type
Villa
Størrelse
156.3 Kvm
Soverom
2
Baderom
2
Detaljer
Referanse: LAZ210648
Type: Villa
Innvending størrelse: 156.3
Land størrelse: 525.1Kvm
Pris pr. kvm: ฿ 44,594
Soverom: 2
Baderom: 2

Om annonsen

Følgende Villa Salglokasjon i Siena Villas Hua Hin, i Hin Lek Fai, Hua Hin Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 6.97M, (44,679 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 156 kvm og 2 bad og 2 bad Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Swimming Pool, Garden, Security GuardogCCTV/IP Camera.
Egneskaper
Villa
Eiendom ID: LAZ210648
2 Senger
2 Bad
Oppdatert: 2026-05-20
Land: 525 Kvm
Land: 131.28 pr. kvm
Innvending størrelse: 156 Kvm
CCTV/IP Camera
Ferdigstilt : 2028-02-01
Totale enheter : 24

Forespørre mer informasjon om eiendommen

Som plantegning, inventar liste eller andre