270 Kvm 2 Seng Hus for Salg

Hua Hin, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿ 3,550,000 price reduces ฿ 3,750,000
Type
Hus
Størrelse
110 Kvm
Soverom
2
Baderom
2
Detaljer
Referanse: LAZ119690
Type: Hus
Innvending størrelse: 110
Land størrelse: 270Kvm
Pris pr. kvm: ฿ 32,273
Soverom: 2
Baderom: 2

Om annonsen

Følgende Hus Salg, i Nong Kae, Hua Hin Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 3.55M, (32,273 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 110 kvm Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Covered Parking, Terrace, Fully FurnishedogPrimary View.
Egneskaper
Hus
Eiendom ID: LAZ119690
2 Senger
2 Bad
Oppdatert: 2025-10-29
Land: 270 Kvm
Land: 67.50 pr. kvm
Innvending størrelse: 110 Kvm
Byggeår: 2009-01-01 00:00:00
Covered Parking
Terrace
Fully Furnished
Primary View

Forespørre mer informasjon om eiendommen

Som plantegning, inventar liste eller andre