1,824 Kvm 5 Seng Hus for Salg

Bang Saphan, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿ 40,000,000 price reduces ฿ 41,000,000
Type
Hus
Størrelse
588 Kvm
Soverom
5
Baderom
5
Detaljer
Referanse: LAZ110800
Type: Hus
Innvending størrelse: 588
Land størrelse: 1,824Kvm
Pris pr. kvm: ฿ 68,028
Soverom: 5
Baderom: 5

Om annonsen

Følgende Hus Salg, i Phong Prasat, Bang Saphan Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 40.0M, (68,027 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 588 kvm Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Bathtub, Private Pool, Covered Parking, Terrace, Jacuzzi, Maids Room, Fully FurnishedogSea View.
Egneskaper
Hus
Eiendom ID: LAZ110800
5 Senger
5 Bad
selveier
Oppdatert: 2025-10-29
Land: 1,824 Kvm
Land: 456 pr. kvm
Innvending størrelse: 588 Kvm
Byggeår: 2008-01-01 00:00:00

Forespørre mer informasjon om eiendommen

Som plantegning, inventar liste eller andre