200 Kvm 2 Seng Hus for Salg

Hua Hin, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿ 5,600,000
Type
Hus
Størrelse
124 Kvm
Soverom
2
Baderom
2
Detaljer
Referanse: LAZ116844
Type: Hus
Innvending størrelse: 124
Land størrelse: 200Kvm
Pris pr. kvm: ฿ 45,162
Soverom: 2
Baderom: 2

Om annonsen

Følgende Hus Salg, i Nong Kae, Hua Hin Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 5.60M, (45,161 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 124 kvm Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Private Pool, Covered Parking, Terrace, Fully FurnishedogPool View.
Egneskaper
Hus
Eiendom ID: LAZ116844
2 Senger
2 Bad
Oppdatert: 2025-10-29
Land: 200 Kvm
Land: 50 pr. kvm
Innvending størrelse: 124 Kvm
Byggeår: 0000-01-01 00:00:00
Private Pool
Covered Parking
Terrace
Fully Furnished
Pool View

Forespørre mer informasjon om eiendommen

Som plantegning, inventar liste eller andre